FISIOTERÀPIA VETERINÀRIA

El nostre centre és l'únic de Sant Cugat i rodalies amb servei de Fisioteràpia i Hidroteràpia veterinària.Des del 2013 t'oferim un dels serveis més innovadors en la veterinària de gossos i gats. Vam ser dels primers centres de l'estat en importar una piscina d'hidroteràpia (treadmill subaquàtic) i acondicionar una sala específicament per treball de fisioteràpia. El nostre equip de 2 veterinàries i 1 auxiliar formades específicament en fisioteràpia i rehabilitació veterinaria i participa com a docent d'aquesta materia en universitats i centres educatius.

 

Tens un gos sènior que pateix pels dolors de l'artrosi?
Acaben d'operar el teu gos del genoll i encara va coix?


Aquestes situacions i moltes altres poden millorar molt amb un tractament de fisioteràpia veterinària!RESERVA UNA SESSIÓ DE FISIOTERÀPIA -> 661 333 443


+ INFO